Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta „Nakšņošanas un pasākumu telpu nomas un komandu saliedēšanas pakalpojumu izveide Abgunstes radošuma rezidencē” īstenošanas mērķis - Abgunstes muižas lielās un mazās zāles atjaunošana, otrā stāva labierīcību izbūve un bēniņu izbūve un iekārtošana. Projekta rezultātā Abgunstes muižas otrajā stāvā tapuši 4 nakšņošanas apartamenti ar labierīcībām, koplietošanas dušas un tualetes un izbūvēts ēkas trešais stāvs. Unikāli ir tas, ka jaunie apartamenti vienlaicīgi ir arī piedzīvojumu spēļu istabas izklaides un komandu saliedēšanas nolūkiem

Projekta „Abgunstes klēts” īstenošanas mērķis - Abgunstes muižas klēts pārbūve, pielāgojot telpas pasākumu norisei vēsturiskā vidē. Projektā tika izstrādāts būvprojekts un īstenoti tam atbilstoši pārbūves darbi.

Projektu īsteno biedrība "Radošuma meka".

Projekta „Dabiskās kosmētikas zīmola Green Wing attīstības veicināšana” īstenošanas mērķis - paaugstināt zīmola Green Wing konkurētspēju tirgū, izstrādājot jaunus produktus, palielinot ražošanas jaudas un veicinot atpazīstamību. Projektā tika iegādātas iekārtas izejvielu sagatavošanai un glabāšanai, aprīkojums lielāku ražošanas partiju ražošanai un jauna tipa produktu izstrādei un ražošanai. Savukārt zīmola atpazīstamības veicināšanai projekta ietvaros tika reģistrēta preču zīme Green Wing Paleo Skincare, izstrādāti jauni, vienota stila produktu iepakojumi un dizains, kā arī iegādāta biroja tehnika.

Projekta „ Dārzeņu un augļu pārstrādes attīstīšana ZS Vārpas” īstenošanas mērķis - pārstrādes produkcijai palielināt ražošanas jaudu par 2/3, ierīkojot papildus telpas produktu pārstrādei, kā arī aprīkojot tās ar darbam nepieciešamajiem galdiem, plauktiem, sadzīves tehniku un iekārtām. Paralēli ražošanai iecerēts attīstīt lauku tūrismu un radīt iespēju degustēt produkciju. ZS Vārpas produkcija pieejama TK Spice, SIA Imantas tirgus, Kalnciema kvartāla tirdziņš, Skultes tirdziņš, Straupes Slow Food tirdziņš.

Projekta “Berķenes muižas iekšējo ceļu izbūve” īstenošanas mērķis – izbūvēt ceļus, gājēju celiņus un stāvvietas apmēram 1600 kv/m un ierīkot celiņu apgaismojumu, tādejādi nodrošinot pakalpojumu pieejamību kultūrvēsturiskas vietas izmantošanai, attīstībai un ilgtspējībai. Sakārtota ceļu infrastruktūra muižas parkā un pagalmā nodrošina teritorijas pievilcību un veicina uzņēmuma konkurētspēju un sniegto pakalpojumu kvantitātes un kvalitātes paaugstināšanu.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti