Projekta „Aktīvās atpūtas pakalpojumi Jelgavas novadā” īstenošanas mērķis - ir dažādot Anda Kursīša saimniecisko darbību Jelgavas novadā, izveidojot divus jaunus pakalpojumus aktīvajā lauku tūrismā: 1) Ūdens tūrisma attīstība Iecavas upē: Ūdens tūrisma inventāra noma: SUP dēļi, Laivu noma (caurspīdīgi kajaki); 2) Pirts un kubla noma uz pārvietojamas platformas.

Projekta “Jasmīnu nama pakalpojumu attīstība - mini kemperu noma” īstenošanas mērķis ir veicināt un dažādot Jelgavas un citu Latvijas novadu iedzīvotāju, kā arī ārzemju ieceļotāju atpūtu ar komfortu pie dabas krūts tuvākā un tālākā apkaimē. Iecere bija attīstīt jaunu pakalpojumu Latvijas tūrisma tirgū. Tiešu konkurentu mūsu valstī nav.  “Biznesam ir jāuzlabo cilvēku dzīve, pretējā gadījumā to nav vērts sākt.” /Ričards Brensons/

Projekta TELPU IZVEIDE SIA “LAIVU SPORTS” ATTĪSTĪBAI īstenošanas mērķis ir SIA “LAIVU SPORTS” saimnieciskās darbības attīstīšana, paplašinot pakalpojumu sniegšanas un piedāvātās produkcijas kvalitāti un klāstu, kā arī ieviest jaunu darbības virzienu – laivu un to aprīkojuma remonts. Projekta ietvaros ir veikta ēkas novietošana, kas ļaus pilnvērtīgāk sniegt esošos pakalpojumus, kā arī nodrošināt laivu un to aprīkojuma remontu.

Projekta „Dizaina koka darbnīcas Jason&Jason efektivitātes uzlabošana jaunu produktu izveidei” īstenošanas mērķis – palielināt uzņēmuma tehniskās iespējas jaunu izstrādājumu ražošanā un palielināt efektivitāti esošo produktu un pakalpojumu sniegšanā.

Projektā tika iegādāts profesionāls piecu operāciju kombinētais kokapstrādes darbagalds SCM minimax 410c.

Projektu īsteno: SIA Jason&Jason

Projekta „Mācību dravas ēkas izveide Vilces pagastā” mērķis ir izveidot Zemgales reģionā dravniekiem mācību prakses ēku. Projekta ietvaros pārbūvēta ēka, kurā izveidota dravas māja, lai varētu veikt apmācības dravniekiem, kā arī demonstrēt medus sviešanas un glabāšanas procesu.

Mācību drava Ziedkalnē būs vieta, kur palīdzēt jaunajiem biškopjiem spert pirmos soļus biškopja arodā sadarbībā ar Latvijas Biškopības biedrību.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti