Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Cik daudz mēs zinām par tuvākajiem novadiem Pierīgā? Kādas interesantas vietas un iespējas tie piedāvā? LEADER sadarbības projekta „Tūrisms kopā” ietvaros ir izdots jauns tūrisma informatīvais izdevums „Apceļo Pierīgu!

Šeit apkopotas jaukas idejas ceļojumiem un atpūtai Mārupes, Olaines, Babītes, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novados.” Tas ir lielisks palīgs, lai varētu plānot nelielus un tuvus izbraucienus Pierīgā, kad ārkārtas situācija valstī stabilizēsies.

Ir noslēdzies žūrijas darbs pie skolēnu konkursa „Aizved klasi piedzīvojumā!" saņemto pieteikumu anketu vērtēšanas. Pavisam kopā tika izskatīti 34 konkursa pieteikumi no visu sešu LEADER sadarbības projekta „Tūrisms kopā” iesaistīto novadu vispārējās izglītības iestādēm.

Lai veicinātu LEADER sadarbības projekta „Tūrisms kopā” novados esošo tūrisma objektu atpazīstamību, kā arī bērnu un jauniešu interesi par sava novada un kaimiņu novadu tūrisma piedāvājumu, no š.g. 17. februāra līdz 15. martam Mārupes, Olaines, Babītes, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novadu skolu audzēkņi tikai aicināti sastādīt vienas dienas tūrisma maršrutu, kādā ar savu klasi gribētu doties.

LEADER projekta „Tūrisms kopā” ietvaros organizētajā skolēnu konkursā „Aizved klasi piedzīvojumā!” saņemti pavisam kopā 34 pieteikumi no visu sešu projektā iesaistīto novadu vispārējās izglītības iestādēm.

Lai veicinātu LEADER projekta „Tūrisms kopā” novados esošo tūrisma objektu atpazīstamību, kā arī bērnu un jauniešu interesi par sava novada un kaimiņu novadu tūrisma piedāvājumu, no 17. februāra līdz 15. martam Jelgavas, Ozolnieku, Mārupes, Olaines, Babītes un Ķekavas novadu skolu audzēkņi tikai aicināti sastādīt vienas dienas tūrisma maršrutu, kādā gribētu aizvest savu klasi šajā pavasarī.

Hei, skolēn! Vai zini, kur šajā pavasarī meklēt īstu piedzīvojumu? To noteikti atradīsi, ja dosies iepazīt Pierīgas tūrisma piedāvājumu! Piedalies Mārupes, Babītes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novadu vispārējās izglītības iestādēm organizētajā skolēnu konkursā „Aizved klasi piedzīvojumā!”, sastādi visinteresantāko tūrisma maršrutu un ļaujies tā īstenošanai dzīvē!

15. augustā Staļģenes muižas parkā tika svinēti Staļģenes muižas svētki par godu pils 222. gadskārtai, par godu tradīciju un svētku apļa izveidošanai parkā un par godu Vasaras Mārai. Svetkus kuplināja Marģera Martinsona foto izstāde, nodibinājums,, Māras loks", folkloras kopa "Liepāre" un Salgales mūzikas un mākslas skola.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti