Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

15. augustā Staļģenes muižas parkā tika svinēti Staļģenes muižas svētki par godu pils 222. gadskārtai, par godu tradīciju un svētku apļa izveidošanai parkā un par godu Vasaras Mārai. Svetkus kuplināja Marģera Martinsona foto izstāde, nodibinājums,, Māras loks", folkloras kopa "Liepāre" un Salgales mūzikas un mākslas skola.

Projekta "Tūrisms kopā" ietvaros tiek organizēti pavisam seši bezmaksas pieredzes apmaiņas braucieni, pa vienam katrā no sešiem sadarbības novadiem. Tajos ir iespēja piedalīties tūrisma jomas profesionāļiem - pakalpojumu sniedzējiem, tūrisma speciālistiem un gidiem.

Pielikumā programma
Pieteikties šeit: https://ej.uz/PieredzesApmaina.

Projekta „Tūrisms kopā” ietvaros no aprīļa līdz septembrim tiek organizēti pavisam seši bezmaksas pieredzes apmaiņas braucieni tūrisma jomas profesionāļiem – tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, gidiem un tūrisma speciālistiem.

Projekta "Tūrisms kopā" ietvaros tiek organizēti seši bezmaksas pieredzes apmaiņas braucieni, pa vienam katrā no sešiem sadarbības novadiem. Tajos ir iespēja piedalīties tūrisma jomas profesionāļiem - pakalpojumu sniedzējiem, tūrisma speciālistiem un gidiem, iepazīstot aktuālus tūrisma gala mērķus katrā no sadarbības partneru novadiem.

Lai veicinātu lielāku interesi par tūrisma objektiem un pakalpojumiem Pierīgas apkaimē, apkopots tūrisma piedāvājums un izveidotas tematiskās lapas piecos dažādos interešu virzienos.

Veicot izpētes darbu un apkopojot Pierīgas tūrisma potenciālu, tika apzināti vairāk kā 800 apkaimē esošie tūrisma objekti. Izmantojot dzīves stila segmentēšanu, kurā ietverta ceļotāju vērtību uztvere un motivāciju izvēlēties noteiktu brīvā laika pavadīšanas veidu, tika izstrādātas tematiskās lapas, kurās tūrisma piedāvājums iedalīts vairākos virzienos. Katra virziena tematiskajās lapās apkopoti atbilstošie tūrisma objekti, kā arī piedāvāts vienas dienas maršruts Pierīgā attiecīgajai interešu grupai.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti